ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (αποτελέσματα - βαθμολογία - επόμενη αγωνιστική)
Για την 27η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής στον 3ο όμιλο, τα αποτελέσματα και η βαθμολογία έχουν ως εξής :
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΕΣ (27Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) |
ΤΕΛΙΚΟ |
29/04/2017 |
17:00 |
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ |
1 - 0 |
30/04/2017 |
17:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
2 - 0 |
30/04/2017 |
17:00 |
ΑΧΑΪΚΗ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ |
1 - 0 |
30/04/2017 |
17:00 |
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ – Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ |
2 - 2 |
30/04/2017 |
17:00 |
ΘΗΒΑ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ |
0 - 1 |
30/04/2017 |
17:00 |
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΚΙΔΑ |
0 - 1 |
30/04/2017 |
17:00 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ – Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ |
3 - 1 |
|
ΡΕΠΟ : ΛΟΥΤΡΑΚΙ |
|
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α |
ΟΜΑΔΑ |
ΑΓΩΝΕΣ |
ΝΙΚΕΣ |
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ |
ΉΤΤΕΣ |
ΤΕΡΜΑΤΑ |
ΒΑΘΜΟΙ |
|
1. |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ |
25 |
18 |
4 |
3 |
43 - 8 |
58 |
P |
2. |
ΧΑΛΚΙΔΑ |
25 |
12 |
9 |
4 |
29 - 19 |
45 |
Ρ |
3. |
A.E. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ |
25 |
11 |
9 |
5 |
38 - 25 |
42 |
Ρ |
4. |
Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ |
25 |
12 |
6 |
7 |
31 - 21 |
42 |
P |
5. |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ |
25 |
9 |
8 |
8 |
23 - 17 |
35 |
Ρ |
6. |
ΘΗΒΑ |
25 |
8 |
10 |
7 |
28 - 24 |
34 |
Ρ |
7. |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ |
26 |
9 |
7 |
10 |
22 - 28 |
34 |
|
8. |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
26 |
8 |
9 |
9 |
19 - 23 |
33 |
|
9. |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ |
25 |
10 |
2 |
13 |
21 - 28 |
32 |
Ρ |
10. |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ |
25 |
7 |
10 |
8 |
25 - 21 |
31 |
Ρ |
11. |
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ |
26 |
7 |
8 |
11 |
21 - 24 |
29 |
|
12. |
ΑΧΑΪΚΗ * |
25 |
9 |
4 |
12 |
21 - 28 |
28 |
Ρ |
13. |
ΛΟΥΤΡΑΚΙ |
25 |
8 |
3 |
14 |
17 - 32 |
27 |
P |
14. |
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ |
25 |
5 |
7 |
13 |
14 - 34 |
22 |
Ρ |
15. |
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ |
25 |
5 |
6 |
14 |
21 - 40 |
21 |
P |
1) Άνοδος στην FOOTBALLLEAGUE.
15) Υποβιβασμός στο Τοπικό Πρωτάθλημα.
(Ρ) : Έχουν κάνει ΡΕΠΟ.
* Η ΑΧΑΪΚΗ έχει -3 βαθμούς με απόφαση της Ε.Π.Ο.
ΣΚΟΡΕΡ ΑΙΟΛΙΚΟΥ |
ΓΚΟΛ |
ΧΡΗΣΤΟΥ |
7 |
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ |
6 |
ΜΠΟΥΡΟΥΣ |
5 |
ΛΑΛΑΣ |
2 |
ΜΟΥΔΟΥΡΟΓΛΟΥ |
2 |
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ |
1 |
ΚΕΣΙΔΗΣ |
1 |
ΡΑΖΑΚ |
1 |
ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ |
25 |
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΕΣ (28Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) |
ΓΗΠΕΔΟ |
07/05/2017 |
17:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ |
ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ |
07/05/2017 |
17:00 |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ– ΑΧΑΪΚΗ |
ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ |
07/05/2017 |
17:00 |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ |
Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ |
07/05/2017 |
17:00 |
ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΘΗΒΑ |
ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ |
07/05/2017 |
17:00 |
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ |
Δ.Α.Κ. ΕΡΜΙΟΝΗΣ |
07/05/2017 |
17:00 |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ |
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣ |
07/05/2017 |
17:00 |
ΧΑΛΚΙΔΑ – Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ |
ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ |
|
ΡΕΠΟ : ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
|