ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Ε.Π.Σ.Λ. [αποτελέσματα - βαθμολογία - επόμενη αγωνιστική]
Για την 9η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Παίδων της ΕΠΣΛ, η ομάδα Παίδων του ΑΙΟΛΙΚΟΥ ηττήθηκε από την αντίστοιχη του Αιγέα Πλωμαρίου με σκορ 3-2.
Συνοπτικά τα αποτελέσματα και η βαθμολογία των Παίδων σε 1ο & 2ο όμιλο :
1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|||
Ημερομηνία |
Ώρα |
9η Αγωνιστική |
Τελικό |
11/03/2018 |
11:00 |
Απόλλων Βουναρακίου – Οδυσσέας Ελύτης |
0 - 4 |
11/03/2018 |
11:00 |
Λιονταράκια – Αστέρας Περάματος |
3 - 4 |
11/03/2018 |
11:00 |
Αιγέας Πλωμαρίου - ΑΙΟΛΙΚΟΣ |
3 - 2 |
ΡΕΠΟ : Αετός Λουτρών |
1ος ΟΜΙΛΟΣ (Βαθμολογία) |
||||||||
Α/Α |
Ομάδα |
Αγώνες |
Νίκες |
Ισοπαλίες |
Ήττες |
Τέρματα |
Βαθμοί |
|
1. |
Οδυσσέας Ελύτης |
8 |
6 |
1 |
1 |
29- 9 |
19 |
|
2. |
Απόλλων Βουναρακίου |
8 |
6 |
1 |
1 |
21 - 6 |
19 |
|
3. |
Αιγέας Πλωμαρίου |
8 |
5 |
0 |
3 |
23 - 17 |
15 |
|
4. |
Αετός Λουτρών |
7 |
2 |
2 |
3 |
13 - 16 |
8 |
(P) |
5. |
Αστέρας Περάματος |
8 |
2 |
1 |
5 |
14 - 25 |
7 |
|
6. |
Λιονταράκια |
8 |
2 |
1 |
5 |
13 - 26 |
7 |
|
7. |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ |
7 |
0 |
2 |
5 |
7 - 21 |
2 |
(P) |
1 - 2 |
Πρόκριση στα PLAY-OFF |
(P) |
Έχουν κάνει Ρεπό |
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ |
|||
Ημερομηνία |
Ώρα |
10η Αγωνιστική |
Γήπεδο |
18/03/2018 |
11:00 |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ– Αετός Λουτρών |
Γήπεδο Μόριας |
17/03/2018 |
15:45 |
Οδυσσέας Ελύτης – Αστέρας Περάματος |
Γήπεδο Λουτρών |
18/03/2018 |
11:00 |
Απόλλων Βουναρακίου – Αιγέας Πλωμαρίου |
Γήπεδο Λουτρών |
ΡΕΠΟ : Λιονταράκια |
2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|||
Ημερομηνία |
Ώρα |
9η Αγωνιστική |
Τελικό |
11/03/2018 |
11:00 |
Αχιλλέας Πέτρας – Ατρόμητος Ανεμώτιας |
1 - 1 |
11/03/2018 |
11:00 |
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής – Πολιχνίτος |
1 - 11 |
11/03/2018 |
11:00 |
Φίλια – Αναγέννηση Αγιάσου |
5 - 3 |
Ημερομηνία |
Ώρα |
Αγώνας εξ’ αναβολής |
Γήπεδο |
14/03/2018 |
16:30 |
Καλλονή - Πολιχνίτος |
Γήπεδο Σκ. Καλλονής |
ΡΕΠΟ : Καλλονή |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2ου ΟΜΙΛΟΥ |
||||||||
Α/Α |
Ομάδα |
Αγώνες |
Νίκες |
Ισοπαλίες |
Ήττες |
Τέρματα |
Βαθμοί |
|
1. |
Καλλονή * |
6 |
6 |
0 |
0 |
27 - 10 |
18 |
(P) |
2. |
Πολιχνίτος ** |
5 |
5 |
0 |
0 |
31 - 3 |
15 |
(P) |
3. |
Ατρόμητος Ανεμώτιας |
8 |
4 |
2 |
2 |
23 - 11 |
14 |
|
4. |
Αχιλλέας Πέτρας |
8 |
3 |
2 |
3 |
13 - 20 |
11 |
|
5. |
Αναγέννηση Αγιάσου |
8 |
3 |
0 |
5 |
23 - 23 |
9 |
|
6. |
Φίλια * |
7 |
2 |
0 |
5 |
11 - 22 |
6 |
|
7. |
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής |
8 |
0 |
0 |
8 |
6 - 45 |
0 |
|
1 - 2 |
Πρόκριση στα PLAY-OFF |
(P) |
Έχουν κάνει Ρεπό |
* |
Καλλονή & Φίλια έχουν 1 αγώνα λιγότερο |
** |
Ο Πολιχνίτος έχει 2 αγώνες λιγότερους |
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ |
|||
Ημερομηνία |
Ώρα |
10η Αγωνιστική |
Γήπεδο |
18/03/2018 |
11:00 |
Πολιχνίτος – Καλλονή |
Γήπεδο Πολιχνίτου |
18/03/2018 |
11:00 |
Ατρόμητος Ανεμώτιας – Αναγέννηση Αγιάσου |
Γήπεδο Αγ. Παρασκευής |
18/03/2018 |
11:00 |
Αχιλλέας Πέτρας – Διαγόρας Αγ. Παρασκευής |
Γήπεδο Πέτρας |
ΡΕΠΟ : Φίλια |