ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (αποτελέσματα - βαθμολογία - επόμενη αγωνιστική)

Για την 7η αγωνιστική στον 6ο όμιλο του Πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής, τα αποτελέσματα και η βαθμολογία έχουν ως εξής :

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΛΙΚΟ

03/11/2019

15:00

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

1 - 1

03/11/2019

15:00

ΜΑΡΚΟ – ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

2 - 1

03/11/2019

15:00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ

0 - 2

02/11/2019

15:00

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

0 - 0

03/11/2019

15:00

Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

0 - 0

04/11/2019

15:00

ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 - ΑΙΟΛΙΚΟΣ

2 - 0

ΡΕΠΟ : ΡΟΔΟΣ

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 6ου ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

Ν.

Ι.

Η.

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

P

1.

 ΡΟΔΟΣ

6

5

1

-

11 - 1

16

P

2.

 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

7

3

2

2

9 - 6

11

 

3.

 ΜΑΡΚΟ

6

3

2

1

7 - 4

11

P

4.

 ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006

6

3

1

2

9 - 5

10

P

5.

 ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

6

3

1

2

8 - 6

10

P

6.

 Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ

7

2

3

2

4 - 4

9

 

7.

 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

7

2

3

2

7 - 9

9

 

8.

 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ *

5

2

2

1

4 - 2

8

P

9.

 Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ

7

2

2

3

6 - 8

8

 

10.

 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

7

1

4

2

7 - 7

7

 

11.

 ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

6

1

3

2

5 - 6

6

P

12.

 ΑΙΟΛΙΚΟΣ *

5

1

2

2

3 - 4

5

P

13.

 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

7

-

-

7

2 - 17

-

 

1.    ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΕ ΑΓΩΝΑ  ΜΠΑΡΑΖ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ FOOTBALL  LEAGUE

9 – 13. ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

P : ΡΕΠΟ Α’ ΓΥΡΟΥ

*ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (27/11)

 

ΣΚΟΡΕΡ ΑΙΟΛΙΚΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΕΣΒΟΥ

ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ

 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

1

1

 

2

 ΜΠΟΥΡΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

2

 

2

 ΠΑΛΑΜΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

 

1

1

 ΣΟΦΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1

1

 

2

 ΤΣΙΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

1

 

1

2

 ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

1

1

   

 

 

 

   

 

 

 

ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΟΜΑΔΑΣ

10

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ

10/11/2019

15:00

ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

10/11/2019

15:00

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ

10/11/2019

15:00

ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΑΡΝΩΝ

10/11/2019

15:00

Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ – Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ

ΣΤΑΔΙΟ ΘΗΒΑΣ

10/11/2019

15:00

ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ – ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006

ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ

10/11/2019

15:00

ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΡΟΔΟΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΡΕΠΟ : ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ - ΓΗΠΕΔΟ