ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (αποτελέσματα - βαθμολογία - επόμενη αγωνιστική)

Για την 9η αγωνιστική στον 6ο όμιλο του Πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής, τα αποτελέσματα και η βαθμολογία έχουν ως εξής :

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΛΙΚΟ

16/11/2019

15:00

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

2 - 0

16/11/2019

15:00

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΜΑΡΚΟ

0 - 3

16/11/2019

15:00

Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

5 - 0

16/11/2019

15:00

ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 – ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

1 - 0

16/11/2019

15:00

ΡΟΔΟΣ – ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

1 - 0

17/11/2019

13:00

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ

2 - 1

ΡΕΠΟ : Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 6ου ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

Ν.

Ι.

Η.

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

P

1.

 ΡΟΔΟΣ

8

6

1

1

12 - 2

19

P

2.

 ΜΑΡΚΟ

8

5

2

1

12 - 5

17

P

3.

 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

8

4

2

2

11 - 7

14

P

4.

 Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ

9

3

4

2

9 - 4

13

 

5.

 ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006

8

4

1

3

11 - 7

13

P

6.

 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

9

3

3

3

8 - 14

12

 

7.

 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ *

7

3

2

2

6 - 5

11

P

8.

 ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

8

3

1

4

8 - 9

10

P

9.

 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

9

2

4

3

10 - 9

10

 

10.

 ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

8

2

3

3

7 - 8

9

P

11.

 Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ

8

2

3

3

6 - 8

9

P

12.

 ΑΙΟΛΙΚΟΣ *

7

2

2

3

5 - 6

8

P

13.

 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

9

-

-

9

2 - 20

-

 

1.    ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΕ ΑΓΩΝΑ  ΜΠΑΡΑΖ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ FOOTBALL  LEAGUE

9 – 13. ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

P : ΡΕΠΟ Α’ ΓΥΡΟΥ

*ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (27/11)

 

ΣΚΟΡΕΡ ΑΙΟΛΙΚΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΕΣΒΟΥ

ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ

 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1

 

 

1

 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

2

1

 

3

 ΜΠΟΥΡΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

2

 

2

 ΠΑΛΑΜΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

 

1

1

 ΣΟΦΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1

1

 

2

 ΤΣΙΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

1

 

1

2

 ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

1

1

ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΟΜΑΔΑΣ

12

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ

23/11/2019

15:00

ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΡΟΔΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΑΡΝΩΝ

24/11/2019

15:00

Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΘΗΒΑΣ

24/11/2019

15:00

ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ

24/11/2019

15:00

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ

24/11/2019

15:00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ

Δ.Α.Κ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

24/11/2019

15:00

ΜΑΡΚΟ – ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006

ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΡΕΠΟ : ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ - ΓΗΠΕΔΟ