ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

11η αγωνιστική στον 6ο όμιλο του Πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής, και ο ΑΙΟΛΙΚΟΣ υποδέχεται την Δευτέρα τον Αήττητο Σπάτων.

Αναλυτικά :

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ε.Π.Σ. ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Π.Α.Ο. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

Ημερομηνία : 02/12/2019

Ώρα έναρξης : 16:00

Γήπεδο : Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης

Διαιτητής : Τζαγκαράκης Λαμπ. (Πειραιά)

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 6ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ & ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ :

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ

01/12/2019

15:00

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ

ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

01/12/2019

15:00

ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ

30/11/2019

14:30

ΡΟΔΟΣ – ΜΑΡΚΟ

4 - 3

02/12/2019

16:00

ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

01/12/2019

15:00

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

01/12/2019

15:00

Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ – ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ

ΡΕΠΟ : ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 6ου ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

Ν.

Ι.

Η.

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

P

1.

 ΡΟΔΟΣ *

10

8

1

1

19 - 5

25

P

2.

 ΜΑΡΚΟ *

10

5

3

2

15 - 9

18

P

3.

 Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ

10

3

5

2

11 - 6

14

 

4.

 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

9

4

2

3

12 - 9

14

P

5.

 ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006

9

4

2

3

11 - 7

14

P

6.

 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

9

3

3

3

7 - 9

12

P

7.

 ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

9

3

3

3

9 - 9

12

P

8.

 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

9

3

3

3

8 - 14

12

P

9.

 Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ

9

3

3

3

7 - 8

12

P

10.

 ΑΙΟΛΙΚΟΣ

9

3

2

4

8 - 7

11

P

11.

 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

10

2

5

3

11 - 10

11

 

12.

 ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

9

3

1

5

8 - 12

10

P

13.

 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

10

-

1

9

4 - 22

1

 

1.    ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΕ ΑΓΩΝΑ  ΜΠΑΡΑΖ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ FOOTBALL  LEAGUE

9 – 13. ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

P : ΡΕΠΟ Α’ ΓΥΡΟΥ

*ΡΟΔΟΣ, ΜΑΡΚΟ ΕΧΟΥΝ 1 ΑΓΩΝΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ

 

ΣΚΟΡΕΡ ΑΙΟΛΙΚΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΕΣΒΟΥ

ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ

 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1

 

 

1

 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΑΡΗΣ

1

 

 

1

 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

2

1

 

3

 ΜΠΟΥΡΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

1

2

 

3

 ΠΑΛΑΜΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

 

1

1

 ΣΟΦΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1

1

 

2

 ΣΠΟΛΙΑΡΙΤΣ ΛΟΥΚΑ

1

 

 

 

 ΤΣΙΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

1

 

1

2

 ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

1

1

ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΟΜΑΔΑΣ

15