ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (αποτελέσματα - βαθμολογία - επόμενη αγωνιστική)

Για την 11η αγωνιστική στον 6ο όμιλο του Πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής, τα αποτελέσματα και η βαθμολογία έχουν ως εξής :

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΛΙΚΟ

01/12/2019

15:00

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ

1 - 1

01/12/2019

15:00

ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

0 - 1

30/11/2019

14:30

ΡΟΔΟΣ – ΜΑΡΚΟ

4 - 3

02/12/2019

16:00

ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

1 - 1

01/12/2019

15:00

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

2 - 1

01/12/2019

15:00

Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ – ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

1 - 1

ΡΕΠΟ : ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 6ου ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

Ν.

Ι.

Η.

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

P

1.

 ΡΟΔΟΣ

10

8

1

1

19 - 5

25

P

2.

 ΜΑΡΚΟ

10

5

3

2

15 - 9

18

P

3.

 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

10

5

2

3

14 - 10

17

P

4.

 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

10

4

3

3

8 - 9

15

P

5.

 Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ

11

3

6

2

12 - 7

15

 

6.

 ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006

10

4

2

4

11 - 8

14

P

7.

 ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

10

3

4

3

10 - 10

13

P

8.

 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

10

3

4

3

9 - 15

13

P

9.

 Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ

10

3

4

3

8 - 9

13

P

10.

 ΑΙΟΛΙΚΟΣ

10

3

3

4

9 - 8

12

P

11.

 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

11

2

6

3

12 - 11

12

 

12.

 ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

10

3

1

6

9 - 14

10

P

13.

 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

10

-

1

9

4 - 22

1

P

1.    ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΕ ΑΓΩΝΑ  ΜΠΑΡΑΖ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ FOOTBALL  LEAGUE

9 – 13. ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

P : ΡΕΠΟ Α’ ΓΥΡΟΥ

 

ΣΚΟΡΕΡ ΑΙΟΛΙΚΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΕΣΒΟΥ

ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ

 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1

 

 

1

 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΑΡΗΣ

1

 

 

1

 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

2

1

 

3

 ΜΠΟΥΡΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2

2

 

4

 ΠΑΛΑΜΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

 

1

1

 ΣΟΦΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1

1

 

2

 ΣΠΟΛΙΑΡΙΤΣ ΛΟΥΚΑ

1

 

 

1

 ΤΣΙΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

1

 

1

2

 ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

1

1

ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΟΜΑΔΑΣ

16

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ

08/12/2019

15:00

ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ

08/12/2019

15:00

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΡΟΔΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ

08/12/2019

15:00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ

Δ.Α.Κ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

08/12/2019

15:00

ΜΑΡΚΟ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

08/12/2019

15:00

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ

08/12/2019

15:00

ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ - ΓΗΠΕΔΟ