ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

13η αγωνιστική στον 6ο όμιλο του Πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής, με τον ΑΙΟΛΙΚΟ να υποδέχεται τον Α.Ο. Υπάτου,

Αναλυτικά :

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ε.Π.Σ. ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ

Ημερομηνία : 15/12/2019

Ώρα έναρξης : 15:00

Γήπεδο : Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης

Διαιτητής : Ζαχαρόπουλος Αθαν, (Ανατ. Αττικής)

Εισιτήρια : Προπώληση 7€. Την ημέρα του αγώνα, 5€ (φοιτητές, άνεργοι), 10€, 12€ (σκεπαστή κερκίδα).

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 13ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟΝ 6ο ΟΜΙΛΟ :

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ

14/12/2019

14:00

ΡΟΔΟΣ – ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006

4 - 0

15/12/2019

15:00

ΑΙΟΛΙΚΟΣ – Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ

ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

15/12/2019

15:00

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

15/12/2019

15:00

ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

15/12/2019

15:00

Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ – ΜΑΡΚΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ

15/12/2019

15:00

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ

ΡΕΠΟ : ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 6ου ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

Ν.

Ι.

Η.

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

P

1.

 ΡΟΔΟΣ *

12

9

2

1

24 - 6

29

P

2.

 ΜΑΡΚΟ

11

6

3

2

18 - 10

21

P

3.

 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

11

5

2

4

15 - 13

17

P

4.

 Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ

11

4

4

3

10 - 9

16

P

5.

 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

11

4

4

3

9 - 10

16

P

6.

 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

11

4

4

3

11 - 15

16

P

7.

 Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ

11

3

6

2

12 - 7

15

P

8.

 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

12

3

6

3

14 - 11

15

 

9.

 ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 *

12

4

2

6

1114

14

P

10.

 ΑΙΟΛΙΚΟΣ

11

3

4

4

10 – 9

13

P

11.

 ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

11

3

4

4

1012

13

P

12.

 ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

11

3

1

7

916

10

P

13.

 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

11

-

2

9

523

2

P

1.    ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΕ ΑΓΩΝΑ  ΜΠΑΡΑΖ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ FOOTBALL  LEAGUE

9 – 13. ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

P : ΡΕΠΟ Α’ ΓΥΡΟΥ

*ΡΟΔΟΣ & ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 έχουν 1 αγώνα περισσότερο

 

ΣΚΟΡΕΡ ΑΙΟΛΙΚΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΕΣΒΟΥ

ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ

 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1

 

 

1

 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΑΡΗΣ

1

 

 

1

 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

2

1

 

3

 ΜΠΟΥΡΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

3

2

 

5

 ΠΑΛΑΜΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

 

1

1

 ΣΟΦΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1

1

 

2

 ΣΠΟΛΙΑΡΙΤΣ ΛΟΥΚΑ

1

 

 

1

 ΤΣΙΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

1

 

1

2

 ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

1

1

ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΟΜΑΔΑΣ

17