ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ
15η αγωνιστική στον 6ο όμιλο του Πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής, με τον ΑΙΟΛΙΚΟ να αγωνίζεται στην Παλλήνη με τον τοπικό Παλληνιακό.
Αναλυτικά :
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο. - Α.Ε.Π.Σ. ΑΙΟΛΙΚΟΣ
Ημερομηνία : 12/01/2020
Ώρα έναρξης : 15:00
Γήπεδο : Δημοτικό Στάδιο Παλλήνης «Γεώργιος Δέδες»
Διαιτητής : Αλιάγας Αριστ. (Δυτ. Αττικής)
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟΝ 6ο ΟΜΙΛΟ :
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ |
|||
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ |
ΓΗΠΕΔΟ |
12/01/2020 |
15:00 |
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ |
ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
12/01/2020 |
14:00 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΡΟΔΟΣ |
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ |
12/01/2020 |
15:00 |
Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ – ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 |
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ |
12/01/2020 |
15:00 |
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ |
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΑΡΝΩΝ |
12/01/2020 |
15:00 |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ |
ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ |
12/01/2020 |
15:00 |
ΜΑΡΚΟ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ |
ΡΕΠΟ : ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ |
|||
* ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 6ου ΟΜΙΛΟΥ |
||||||||
Α/Α |
ΟΜΑΔΑ |
ΑΓΩΝΕΣ |
Ν. |
Ι. |
Η. |
ΤΕΡΜΑΤΑ |
ΒΑΘΜΟΙ |
P |
1. |
ΡΟΔΟΣ |
13 |
10 |
2 |
1 |
26 - 6 |
32 |
|
2. |
ΜΑΡΚΟ |
13 |
7 |
3 |
3 |
20 - 12 |
24 |
|
3. |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
13 |
7 |
2 |
4 |
23 - 13 |
23 |
|
4. |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ |
13 |
6 |
4 |
3 |
13 - 15 |
22 |
|
5. |
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ |
13 |
5 |
6 |
2 |
17 - 9 |
21 |
|
6. |
Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ |
13 |
4 |
5 |
4 |
11 - 11 |
17 |
|
7. |
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ |
13 |
4 |
5 |
4 |
9 - 13 |
17 |
|
8. |
ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ |
13 |
4 |
4 |
5 |
14 - 14 |
16 |
|
9. |
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ |
13 |
3 |
6 |
4 |
14 - 13 |
15 |
|
10. |
ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 |
13 |
4 |
2 |
7 |
11 - 19 |
14 |
|
11. |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ |
12 |
3 |
4 |
5 |
12 - 12 |
13 |
P |
12. |
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ |
13 |
4 |
1 |
8 |
11 - 17 |
13 |
|
13. |
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
13 |
- |
2 |
11 |
5 - 29 |
2 |
|
1. ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΕ ΑΓΩΝΑ ΜΠΑΡΑΖ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ FOOTBALL LEAGUE |
||||||||
9 – 13. ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ |
||||||||
P: ΡΕΠΟ Β’ ΓΥΡΟΥ |
ΣΚΟΡΕΡ ΑΙΟΛΙΚΟΥ |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ |
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ |
ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΕΣΒΟΥ |
ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ |
ΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ |
|
1 |
1 |
|
ΑΓΡΙΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ |
1 |
|
|
1 |
ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
1 |
|
|
1 |
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΑΡΗΣ |
1 |
|
1 |
2 |
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ |
2 |
1 |
|
3 |
ΜΠΟΥΡΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ |
4 |
2 |
1 |
7 |
ΠΑΛΑΜΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
|
1 |
1 |
|
ΣΟΦΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
1 |
1 |
|
2 |
ΣΠΟΛΙΑΡΙΤΣ ΛΟΥΚΑ |
1 |
|
|
1 |
ΤΣΙΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ |
1 |
|
1 |
2 |
ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ |
|
1 |
1 |
|
ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΟΜΑΔΑΣ |
22 |