ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (αποτελέσματα - βαθμολογία - επόμενη αγωνιστική)

Για την 15η αγωνιστική στον 6ο όμιλο του Πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής, τα αποτελέσματα και η βαθμολογία έχουν ως εξής :

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΛΙΚΟ

12/01/2020

15:00

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ

0 - 3

12/01/2020

14:00

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΡΟΔΟΣ

0 - 2

13/01/2020

15:00

Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ – ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006

3 - 0 

12/01/2020

15:00

ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ

0 - 2

12/01/2020

15:00

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

1 - 2

12/01/2020

15:00

ΜΑΡΚΟ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

6 - 1

ΡΕΠΟ : ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 6ου ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

Ν.

Ι.

Η.

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

P

1.

 ΡΟΔΟΣ

14

11

2

1

28 - 6

35

 

2.

 ΜΑΡΚΟ

14

8

3

3

26 - 13

27

 

3.

 Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ

14

6

6

2

19 - 9

24

 

4.

 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

14

7

2

5

23 - 15

23

 

5.

 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

14

6

4

4

13 - 17

22

 

6.

 Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ

14

5

5

4

14 - 11

20

 

7.

 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

14

5

5

4

11 - 13

20

 

8.

 ΑΙΟΛΙΚΟΣ

13

4

4

5

15 - 12

16

P

9.

 ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

13

4

4

5

14 - 14

16

P

10.

 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

14

3

6

5

14 - 16

15

 

11.

 ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006

14

4

2

8

11 - 22

14

 

12.

 ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

14

4

1

9

11 - 19

13

 

13.

 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

14

-

2

12

6 - 35

2

 

1.    ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΕ ΑΓΩΝΑ  ΜΠΑΡΑΖ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ FOOTBALL  LEAGUE

9 – 13. ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

P : ΡΕΠΟ Β’ ΓΥΡΟΥ

 

ΣΚΟΡΕΡ ΑΙΟΛΙΚΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΕΣΒΟΥ

ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ

 ΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

1

1

 ΑΓΡΙΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1

 

 

1

 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1

 

 

1

 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΑΡΗΣ

1

 

1

2

 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

2

1

 

3

 ΜΠΟΥΡΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

7

2

1

10

 ΠΑΛΑΜΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

 

1

1

 ΣΟΦΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1

1

 

2

 ΣΠΟΛΙΑΡΙΤΣ ΛΟΥΚΑ

1

 

 

1

 ΤΣΙΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

1

 

1

2

 ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

1

1

ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΟΜΑΔΑΣ

25

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ

19/01/2020

15:00

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

19/01/2020

15:00

ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

19/01/2020

15:00

ΡΟΔΟΣ – Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ

ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ

19/01/2020

15:00

ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ

19/01/2020

15:00

Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ – ΜΑΡΚΟ

ΣΤΑΔΙΟ ΘΗΒΑΣ

19/01/2020

15:00

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ Ν. ΜΑΚΡΗΣ

ΡΕΠΟ :  ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ - ΓΗΠΕΔΟ