ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

19η αγωνιστική στον 6ο όμιλο του Πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής, με τον ΑΙΟΛΙΚΟ να αντιμετωπίζει την Θύελλα Ραφήνας.

Αναλυτικά :

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ - 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Π.Ο. ΘΥΕΛΛΑ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Ε.Π.Σ. ΑΙΟΛΙΚΟΣ

Ημερομηνία : 09/02/2020

Ώρα έναρξης : 15:00

Γήπεδο : Δημοτικό Γήπεδο Ραφήνας

Διαιτητής : Λεμπέσης Πέτρ. (Πειραιά)

Σκορ Α' γύρου : ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 3-0

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΝ 6ο ΟΜΙΛΟ & Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ :

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΛΙΚΟ

09/02/2020

15:00

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

09/02/2020

15:00

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ

ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ

09/02/2020

15:00

ΜΑΡΚΟ – ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

09/02/2020

15:00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

Δ.Α.Κ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

09/02/2020

15:00

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ

09/02/2020

15:00

Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - ΡΟΔΟΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΘΗΒΑΣ

ΡΕΠΟ :  ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 6ου ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

Ν.

Ι.

Η.

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

P

1.

 ΡΟΔΟΣ

17

14

2

1

33 - 7

44

 

2.

 ΜΑΡΚΟ

16

9

4

3

27 - 13

31

P

3.

 Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ

17

8

6

3

25 - 10

30

 

4.

 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

17

9

2

6

27 - 16

29

 

5.

 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

17

8

4

5

21 - 19

28

 

6.

 Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ

17

6

5

6

15 - 13

23

 

7.

 ΑΙΟΛΙΚΟΣ

16

6

5

5

20 - 12

23

P

8.

 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 

16

6

5

5

13 - 15

23

P

9.

 ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

16

5

5

6

17 - 17

20

P

10.

 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

17

3

7

7

15 - 21

16

 

11.

 ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006

17

4

3

10

12 - 33

15

 

12.

 ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

16

4

1

11

12 - 25

13

P

13.

 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

17

-

3

14

7 - 40

3

 

1.    ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΕ ΑΓΩΝΑ  ΜΠΑΡΑΖ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ FOOTBALL  LEAGUE

9 – 13. ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

P : ΡΕΠΟ Β’ ΓΥΡΟΥ

 

ΣΚΟΡΕΡ ΑΙΟΛΙΚΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΕΣΒΟΥ

ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ

 ΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

1

1

 ΑΝΤΟΝΟΦ ΜΙΡΟΣΛΑΒ

1

 

 

1

 ΑΓΡΙΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1

 

 

1

 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2

 

 

2

 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

1

 

 

1

 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΑΡΗΣ

2

 

1

3

 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

2

1

 

3

 ΜΠΟΥΡΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

7

2

1

10

 ΠΑΛΑΜΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

 

1

1

 ΣΟΦΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1

1

 

2

 ΣΠΟΛΙΑΡΙΤΣ ΛΟΥΚΑ

1

 

 

1

 ΤΣΙΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

2

 

1

3

 ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

1

1

ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΟΜΑΔΑΣ

30