ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (αποτελέσματα - βαθμολογία - επόμενη αγωνιστική)

Για την 19η αγωνιστική στον 6ο όμιλο του Πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής, τα αποτελέσματα και η βαθμολογία έχουν ως εξής :

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΛΙΚΟ

09/02/2020

15:00

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

1 - 0

09/02/2020

15:00

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ

0 - 1

09/02/2020

15:00

ΜΑΡΚΟ – ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

2 - 0

09/02/2020

15:00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

0 - 0

09/02/2020

15:00

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ

3 - 1

09/02/2020

15:00

Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - ΡΟΔΟΣ

2 - 5

ΡΕΠΟ :  ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 6ου ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

Ν.

Ι.

Η.

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

P

1.

 ΡΟΔΟΣ

18

15

2

1

38 - 9

47

 

2.

 ΜΑΡΚΟ

17

10

4

3

29 - 13

34

P

3.

 Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ

18

8

6

4

27 - 15

30

 

4.

 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

18

9

3

6

27 - 16

30

 

5.

 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

18

8

4

6

21 - 20

28

 

6.

 Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ

18

7

5

6

16 - 13

26

 

7.

 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 

17

7

5

5

16 - 16

26

P

8.

 ΑΙΟΛΙΚΟΣ

17

6

5

6

21 - 15

23

P

9.

 ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

17

5

5

7

17 - 19

20

P

10.

 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

18

4

7

7

16 - 21

19

 

11.

 ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006

17

4

3

10

12 - 33

15

P

12.

 ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

17

4

1

12

12 - 26

13

P

13.

 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

18

-

4

14

7 - 40

4

 

1.    ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΕ ΑΓΩΝΑ  ΜΠΑΡΑΖ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ FOOTBALL  LEAGUE

9 – 13. ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

P : ΡΕΠΟ Β’ ΓΥΡΟΥ

 

ΣΚΟΡΕΡ ΑΙΟΛΙΚΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΕΣΒΟΥ

ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ

 ΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

1

1

 ΑΝΤΟΝΟΦ ΜΙΡΟΣΛΑΒ

1

 

 

1

 ΑΓΡΙΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1

 

 

1

 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2

 

 

2

 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

1

 

 

1

 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΑΡΗΣ

2

 

1

3

 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

2

1

 

3

 ΜΠΟΥΡΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

8

2

1

11

 ΠΑΛΑΜΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

 

1

1

 ΣΟΦΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1

1

 

2

 ΣΠΟΛΙΑΡΙΤΣ ΛΟΥΚΑ

1

 

 

1

 ΤΣΙΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

2

 

1

3

 ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

1

1

ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΟΜΑΔΑΣ

31

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ

16/02/2020

15:00

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ

16/02/2020

15:00

ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΥ

16/02/2020

15:00

Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ

16/02/2020

15:00

ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ

16/02/2020

15:00

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

16/02/2020

15:00

ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006

ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΡΕΠΟ :  ΡΟΔΟΣ

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ - ΓΗΠΕΔΟ