ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (αποτελέσματα - βαθμολογία - επόμενη αγωνιστική)

Για την 21η αγωνιστική στον 6ο όμιλο του Πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής, τα αποτελέσματα και η βαθμολογία έχουν ως εξής :

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΛΙΚΟ

23/02/2020

15:00

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ

0 - 2

23/02/2020

15:00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

0 - 1

23/02/2020

15:00

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

3  -0

23/02/2020

15:00

Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ – Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

23/02/2020

15:00

ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 – ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

1 - 4

23/02/2020

15:00

ΡΟΔΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ

2 - 0

ΡΕΠΟ :  ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 6ου ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

Ν.

Ι.

Η.

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

P

1.

 ΡΟΔΟΣ

19

16

2

1

40 - 9

50

P

2.

 ΜΑΡΚΟ

19

12

4

3

33 - 14

40

P

3.

 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

20

10

4

6

25 - 21

34

 

4.

 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

19

10

3

6

29 - 17

33

P

5.

 Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ

19

8

6

5

28 - 17

30

 

6.

 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 

19

8

6

5

19 - 16

30

P

7.

 Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ

19

8

5

6

18 - 13

29

 

8.

 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 

19

7

5

7

24 - 17

26

P

9.

 ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

19

6

6

7

21 - 20

24

P

10.

 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

20

4

7

9

17 - 26

19

 

11.

 ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006

19

4

3

12

13 - 40

15

P

12.

 ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

19

4

1

14

13 - 31

13

P

13.

 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

20

-

4

16

7 - 43

4

 

1.    ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΕ ΑΓΩΝΑ  ΜΠΑΡΑΖ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ FOOTBALL  LEAGUE

9 – 13. ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

P : ΡΕΠΟ Β’ ΓΥΡΟΥ

 

ΣΚΟΡΕΡ ΑΙΟΛΙΚΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΕΣΒΟΥ

ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ

 ΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

1

1

 ΑΝΤΟΝΟΦ ΜΙΡΟΣΛΑΒ

1

 

 

1

 ΑΓΡΙΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1

 

 

1

 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2

 

 

2

 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

1

 

 

1

 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΑΡΗΣ

2

 

1

3

 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

2

1

 

3

 ΜΠΟΥΡΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

8

2

1

11

 ΠΑΛΑΜΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

 

1

1

 ΣΟΦΙΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1

1

 

2

 ΣΠΟΛΙΑΡΙΤΣ ΛΟΥΚΑ

1

 

 

1

 ΤΣΙΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

2

 

1

3

 ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

1

1

ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΟΜΑΔΑΣ

31

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ

29/02/2020

15:00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

Δ.Α.Κ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

29/02/2020

15:00

ΜΑΡΚΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

29/02/2020

15:00

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ

ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ

29/02/2020

15:00

ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006

ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΥ

29/02/2020

15:00

ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ – ΡΟΔΟΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ

29/02/2020

15:00

ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΡΕΠΟ :  Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ - ΓΗΠΕΔΟ