ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (αποτελέσματα - βαθμολογία - επόμενη αγωνιστική)

Για την 22η αγωνιστική στον 6ο όμιλο του Πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής, τα αποτελέσματα και η βαθμολογία έχουν ως εξής :

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΛΙΚΟ

29/02/2020

15:00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

0 - 2

29/02/2020

15:00

ΜΑΡΚΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

0 - 0

29/02/2020

15:00

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ

0 - 0

29/02/2020

15:00

ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006

3 – 0 α.α

01/03/2020

15:00

ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ – ΡΟΔΟΣ

0 - 2

29/02/2020

15:00

ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

0 - 1

ΡΕΠΟ :  Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 6ου ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

Ν.

Ι.

Η.

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

P

1.

 ΡΟΔΟΣ

20

17

2

1

42 - 9

53

P

2.

 ΜΑΡΚΟ

20

12

5

3

33 - 14

41

P

3.

 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

20

11

3

6

30 - 17

36

P

4.

 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

21

10

5

6

25 - 21

35

 

5.

 Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ

21

9

7

5

30 - 17

34

 

6.

 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 

20

8

7

5

19 - 16

31

P

7.

 Π.Α.Σ. ΚΙΘΑΙΡΩΝ

20

8

5

7

18 - 15

29

P

8.

 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 

20

7

5

8

24 - 18

26

P

9.

 ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

20

6

6

8

21 - 22

24

P

10.

 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

21

5

7

9

19 - 26

22

 

11.

 ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

20

5

1

14

16 - 31

16

P

12.

 ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006

20

4

3

13

13 - 43

15

P

13.

 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

21

-

4

17

7 - 45

4

 

1.    ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΕ ΑΓΩΝΑ  ΜΠΑΡΑΖ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ FOOTBALL  LEAGUE

9 – 13. ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

P : ΡΕΠΟ Β’ ΓΥΡΟΥ

 

ΣΚΟΡΕΡ ΑΙΟΛΙΚΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΕΣΒΟΥ

ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ

 ΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

1

1

 ΑΝΤΟΝΟΦ ΜΙΡΟΣΛΑΒ

1

 

 

1

 ΑΓΡΙΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1

 

 

1

 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2

 

 

2

 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

1

 

 

1

 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΑΡΗΣ

2

 

1

3

 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

2

1

 

3

 ΜΠΟΥΡΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

8

2

1

11

 ΠΑΛΑΜΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

 

1

1

 ΣΟΦΙΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1

1

 

2

 ΣΠΟΛΙΑΡΙΤΣ ΛΟΥΚΑ

1

 

 

1

 ΤΣΙΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

2

 

1

3

 ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

1

1

ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΟΜΑΔΑΣ

31

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ

08/03/2020

15:00

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

08/03/2020

15:00

Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΘΗΒΑΣ

08/03/2020

15:00

ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 – ΜΑΡΚΟ

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ

08/03/2020

15:00

ΡΟΔΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ

08/03/2020

15:00

ΑΙΟΛΙΚΟΣ  - Π.Α.Σ ΚΙΘΑΙΡΩΝ

ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

08/03/2020

15:00

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

ΡΕΠΟ :  ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ - ΓΗΠΕΔΟ