ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ

4η αγωνιστική στον 8ο όμιλο του Πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής με τον ΑΙΟΛΙΚΟ να αγωνίζεται εκτός έδρας με το Κερατσίνι.

Αναλυτικά :

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ - 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - Α.Ε.Π.Σ. ΑΙΟΛΙΚΟΣ

Ημερομηνία : 02/11/2020

Ώρα έναρξης : 15:00

Γήπεδο : Γήπεδο Κερατσινίου «Παναγιώτης Σαλπέας»

Διαιτητής : Μπακογιάννης Αγγ.  (Αθηνών)

* Ο αγώνας θα διεξαχθεί χωρίς φιλάθλους λόγω των μέτρων κατά του Covid-19.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 4ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ :

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ

1/11/2020

15:00

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

1/11/2020

15:00

ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΧΙΟΥ – Α.Ο. ΚΑΡΑΒΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ

2/11/2020

15:00

ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ

2/11/2020

15:00

Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

X

X

Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Χ

Χ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 8ου ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

Ν.

Ι.

Η.

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ

3

3

-

-

10 - 3

9

2.

 ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

3

3

-

-

5 - 2

9

3.

 ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ

3

1

2

-

4 - 3

5

4.

 Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ

3

1

1

1

4 - 3

4

5.

 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 

3

1

1

1

3 - 3

4

6.

 Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

3

1

1

1

4 - 4

4

7.

 Α.Ο. ΚΑΡΑΒΑΣ

3

1

1

1

2 - 3

4

8.

 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

3

1

-

2

5 - 2

3

9.

 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

3

-

3

-

4 - 4

3

10.

 ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΧΙΟΥ

3

-

1

2

3 - 6

1

11.

 ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΣΑΜΟΥ

3

-

1

2

6 - 11

1

12.

 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ

3

-

1

2

3 - 9

1

1.    ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΕ ΑΓΩΝΑ  ΜΠΑΡΑΖ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ FOOTBALL  LEAGUE

9 – 12.  ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

 

 

ΣΚΟΡΕΡ ΑΙΟΛΙΚΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΕΣΒΟΥ

ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ

 ΑΓΡΙΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

1

1

 ΑΝΤΟΝΟΦ ΜΙΡΟΣΛΑΒ

 

1

1

 ΒΟΥΚΟΜΑΝΟΒΙΤΣ ΑΛΕΞΑ

 

1

1

 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

1

1

 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΑΡΗΣ

 

2

2

 ΜΗΝΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

1

 

1

 ΜΙΛΙΤΣ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ

 

1

1

 ΣΡΕΤΣΚΟΒΙΤΣ ΝΕΝΑΝΤΙ

2

 

2

 ΨΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

1

1

   

 

 

ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΟΜΑΔΑΣ

11