ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ (αποτελέσματα - βαθμολογία - επόμενη αγωνιστική)

Για την 4η αγωνιστική στον 8ο όμιλο του Πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής, τα αποτελέσματα και η βαθμολογία έχουν ως εξής :

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΛΙΚΟ

1/11/2020

15:00

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ

1 - 1

1/11/2020

15:00

ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΧΙΟΥ – Α.Ο. ΚΑΡΑΒΑΣ

1 - 0

2/11/2020

15:00

ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

1 - 3

2/11/2020

15:00

Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ

0 - 2

X

X

Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Χ

Χ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 8ου ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

Ν.

Ι.

Η.

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

 ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

4

4

-

-

8 - 3

12

2.

 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ

4

3

1

-

11 - 4

10

3.

 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 

4

2

1

1

5 - 3

7

4.

 ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ

4

1

2

1

5 - 6

5

5.

 Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ *

3

1

1

1

4 - 3

4

6.

 Α.Ο. ΚΑΡΑΒΑΣ

4

1

1

2

2 - 4

4

7.

 Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

4

1

1

2

4 - 6

4

8.

 ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΧΙΟΥ

4

1

1

2

4 - 6

4

9.

 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ *

3

1

-

2

5 - 2

3

10.

 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ *

3

-

3

-

4 - 4

3

11.

 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ

4

-

2

2

4 - 10

2

12.

 ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΣΑΜΟΥ *

3

-

1

2

6 - 11

1

1.    Πρόκριση σε αγώνα  μπαράζ για άνοδο στην football  league

9 – 12.  Υποβιβασμός στο τοπικό πρωτάθλημα

*Θύελλα Ραφήνας, Πανελευσινιακός, Α.Ο. Πυλίου Κω, Πυθαγόρας Σάμου, έχουν 1 αγώνα λιγότερο

 

ΣΚΟΡΕΡ ΑΙΟΛΙΚΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΕΣΒΟΥ

ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ

 ΑΓΡΙΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

1

1

 ΑΝΤΟΝΟΦ ΜΙΡΟΣΛΑΒ

 

1

1

 ΒΟΥΚΟΜΑΝΟΒΙΤΣ ΑΛΕΞΑ

 

1

1

 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

1

1

 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΑΡΗΣ

1

2

3

 ΜΗΝΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

1

 

1

 ΜΙΛΙΤΣ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ

 

1

1

 ΣΡΕΤΣΚΟΒΙΤΣ ΝΕΝΑΝΤΙ

3

 

3

 ΨΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

1

1

   

 

 

ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΟΜΑΔΑΣ

13

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ

8/11/ 2020

15:00

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

8/11/ 2020

15:00

ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ

ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

8/11/ 2020

15:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΗΣ

8/11/ 2020

15:00

Α.Ο. ΚΑΡΑΒΑΣ – Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ

8/11/ 2020

15:00

Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

8/11/ 2020

15:00

ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΧΙΟΥ

ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

  * Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ Η ΩΡΑ ΟΡΙΣΜΕΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΘΟΥΝ