ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (αποτελέσματα - βαθμολογία - επόμενη αγωνιστική)

Για την 20η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής στον 6ο όμιλο, τα αποτέλεσματα και η βαθμολογία έχουν ως εξής :

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΛΙΚΟ

27/03/2022

15:00

Αστέρας Βάρης – ΑΙΟΛΙΚΟΣ

4 - 1

27/03/2022

16:00

Προοδευτική – Εθνικός Πειραιώς

2 - 0

27/03/2022

16:00

Αίας Σαλαμίνας – Α.Π.Ο. Κερατσίνι

4 - 0

27/03/2022

16:00

Θύελλα Ραφήνας – Α.Ο. Καραβά

1 - 1

27/03/2022

16:00

Αήττητος Σπάτων - Πανελευσινιακός

1 - 5

ΡΕΠΟ :  Α.Ο. Πυλίου Κω

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 6ου ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

Ν.

Ι.

Η.

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

 Προοδευτική

18

12

5

1

30 - 8

41

2.

 Εθνικός Πειραιώς

18

12

2

4

33 – 18

38

3.

 Πανελευσινιακός

18

11

4

3

34 - 14

37

4.

 ΑΙΟΛΙΚΟΣ

19

8

3

8

19 – 21

27

5.

 Θύελλα Ραφήνας

18

7

5

6

17 - 15

26

6.

 Α.Ο. Πυλίου Κω

17

6

5

6

18 – 23

23

7.

 Α.Π.Ο. Κερατσίνι

18

7

2

9

16 – 23

23

8.

 Αστέρας Βάρης

19

6

3

10

23 - 29

21

9.

 Αίας Σαλαμίνας

18

5

4

9

19 - 24

19

10.

 Α.Ο. Καραβά

18

2

8

8

14 - 23

14

11.

 Αήττητος Σπάτων

18

3

1

14

10 - 33

10

Πρόκριση σε αγώνες  μπαράζ για άνοδο στην SUPER LEAGUE 2

 Υποβιβασμός στο τοπικό πρωτάθλημα


ΣΚΟΡΕΡ ΑΙΟΛΙΚΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΕΣΒΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ

 Αποστολόπουλος Κων/νος

2

 

 

2

 Γκέζος Πολύδωρος

 

1

 

1

 Κουρούπης Θεόφιλος

4

1

1

6

 Κονδύλης Κων/νος

1

1

 

2

 Κρητικός Κων/νος

2

 

 

2

 Vitor Hugo Pinheiro

3

 

 

3

 Μουζακίτης Αλέξανδρος

2

 

 

2

 Νικολάου Οδυσσέας

1

 

 

1

 Ντοματάς Γιώργος

1

1

 

2

 Παπιομίτογλου Παναγιώτης

 

1

 

1

 Πάτας Νίκος

1

 

 

1

 Jean-Francois Mbuba

1

 

 

1

   

 

 

 

 

18

5

1

 

ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΟΜΑΔΑΣ

24

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ

03/04/2022

16:00

ΑΙΟΛΙΚΟΣ – Εθνικός Πειραιώς

Στάδιο Μυτιλήνης

03/04/2022

16:00

Α.Π.Ο. Κερατσίνι – Προοδευτική

Γήπεδο Σχιστού

03/04/2022

16:00

Α.Ο. Καραβά – Α.Ο. Πυλίου Κω

Γήπεδο Προοδευτικής

03/04/2022

16:00

Πανελευσινιακός – Αίας Σαλαμίνας

Στάδιο Ελευσίνας

03/04/2022

16:00

Αήττητος Σπάτων – Θύελλα Ραφήνας

Στάδιο Σπάτων

ΡΕΠΟ :  Αστέρας Βάρης