ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (αποτελέσματα - βαθμολογία - επόμενη αγωνιστική)

Για την 21η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής στον 6ο όμιλο, τα αποτέλεσματα και η βαθμολογία έχουν ως εξής :

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΛΙΚΟ

03/04/2022

16:00

ΑΙΟΛΙΚΟΣ – Εθνικός Πειραιώς

1 - 1

03/04/2022

16:00

Α.Π.Ο. Κερατσίνι – Προοδευτική

1 - 1

03/04/2022

16:00

Α.Ο. Καραβά – Α.Ο. Πυλίου Κω

0 - 1

03/04/2022

16:00

Πανελευσινιακός – Αίας Σαλαμίνας

2 - 1

03/04/2022

16:00

Αήττητος Σπάτων – Θύελλα Ραφήνας

1 - 2

ΡΕΠΟ :  Αστέρας Βάρης

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 6ου ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

Ν.

Ι.

Η.

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

 Προοδευτική

19

12

6

1

31 - 9

42

2.

 Πανελευσινιακός

19

12

4

3

36 - 15

40

3.

 Εθνικός Πειραιώς

19

12

3

4

34 – 19

39

4.

 Θύελλα Ραφήνας

19

8

5

6

19 - 16

29

5.

 ΑΙΟΛΙΚΟΣ

20

8

4

8

20 – 22

28

6.

 Α.Ο. Πυλίου Κω

18

7

5

6

19 – 23

26

7.

 Α.Π.Ο. Κερατσίνι

19

7

3

9

17 – 24

24

8.

 Αστέρας Βάρης

19

6

3

10

23 - 29

21

9.

 Αίας Σαλαμίνας

19

5

4

10

20 - 26

19

10.

 Α.Ο. Καραβά

19

2

8

9

14 - 24

14

11.

 Αήττητος Σπάτων

19

3

1

15

11 - 35

10

Πρόκριση σε αγώνες  μπαράζ για άνοδο στην SUPER LEAGUE 2

 Υποβιβασμός στο τοπικό πρωτάθλημα


ΣΚΟΡΕΡ ΑΙΟΛΙΚΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΕΣΒΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ

 Αποστολόπουλος Κων/νος

2

 

 

2

 Γκέζος Πολύδωρος

 

1

 

1

 Κουρούπης Θεόφιλος

4

1

1

6

 Κονδύλης Κων/νος

1

1

 

2

 Κρητικός Κων/νος

2

 

 

2

 Vitor Hugo Pinheiro

4

 

 

4

 Μουζακίτης Αλέξανδρος

2

 

 

2

 Νικολάου Οδυσσέας

1

 

 

1

 Ντοματάς Γιώργος

1

1

 

2

 Παπιομίτογλου Παναγιώτης

 

1

 

1

 Πάτας Νίκος

1

 

 

1

 Jean-Francois Mbuba

1

 

 

1

   

 

 

 

 

19

5

1

 

ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΟΜΑΔΑΣ

25

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ

10/04/2022

16:00

Εθνικός Πειραιώς – Α.Π.Ο. Κερατσίνι

Γήπεδο Αγ. Αναργύρων

10/04/2022

16:00

Αστέρας Βάρης – Α.Ο. Καραβά

Στάδιο Βάρης

10/04/2022

16:00

Προοδευτική – Πανελευσινιακός

Γήπεδο Προοδευτικής

10/04/2022

16:00

Α.Ο. Πυλίου Κω – Αήττητος Σπάτων

Γήπεδο Πυλίου

10/04/2022

16:00

Αίας Σαλαμίνας – Θύελλα Ραφήνας

Γήπεδο Αμπελακίων

ΡΕΠΟ :  ΑΙΟΛΙΚΟΣ