ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (αποτελέσματα - βαθμολογία - επόμενη αγωνιστική)

Για την 10η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής στον 4ο όμιλο, τα αποτέλεσματα και η βαθμολογία έχουν ως εξής :

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  

ΤΕΛΙΚΟ

22/01/2023

15:00

ΑΟ Πυλίου Κω - ΑΕ Ερμιονίδας

3 - 1

22/01/2023

15:00

ΑΣ Ρόδος - Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

2 - 0

22/01/2023

15:00

ΑΠΣ Πάτραι - ΑΙΟΛΙΚΟΣ

1 - 0

22/01/2023

15:00

Αίας Γαστούνης - Πανηλειακός

3 - 0

22/01/2023

15:00

ΑΟ Διαβολιτσίου - Πανιώνιος ΓΣΣ

1 - 3

22/01/2023

15:00

Παναργειακός - Πανγυθεατικός ΓΣ

4 - 1

22/01/2023

14:00

ΑΕ Μυκόνου -ΓΑΣ Ιάλυσος Ρόδου

3 - 1

* Αλλαγές σε ημερομηνία – ώρα – γήπεδο

 


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 4ου ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

Ν.

Ι.

Η.

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

 ΑΣ Ρόδος

10

7

1

2

16 - 7

22

2.

 Πανιώνιος ΓΣΣ

10

6

3

1

18 - 5

21

3.

 ΑΕ Μυκόνου

10

6

3

1

11 - 5

21

4.

 ΑΙΟΛΙΚΟΣ

10

7

-

3

16 - 7

21

5.

 ΑΟ Πυλίου Κω

10

5

2

3

19 - 12

17

6.

 ΑΕ Ερμιονίδας

10

4

4

2

9 - 8

16

7.

 Παναργειακός

10

3

2

5

11 - 12

11

8.

 ΓΑΣ Ιάλυσος Ρόδου

10

3

2

5

14 - 16

11

9.

 Αίας Γαστούνης

10

3

2

5

11 - 16

11

10.

 Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

10

2

4

4

13 - 15

10

11.

 Πανηλειακός

10

2

4

4

6 - 13

10

12.

 ΑΟ Διαβολιτσίου

10

1

5

4

7 - 13

8

13.

 ΑΠΣ Πάτραι

10

2

2

6

8 - 17

8

14.

 Πανγυθεατικός ΓΣ

10

-

4

6

7 - 20

4

* Πρόκριση σε αγώνες μπαράζ για άνοδο στην Super League 2

* Υποβιβασμός στο Τοπικό Πρωτάθλημα


ΣΚΟΡΕΡ ΑΙΟΛΙΚΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΕΣΒΟΥ

ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ

 Αποστολόπουλος

5

 

5

 Δερμιτζάκης

2

 

2

 Mακρής

6

 

6

 Μπιελομπρέκ

2

 

2

 Νικολάου

 

1

1

 Παστρικός

1

 

1

 Τσαμπουράκης

 

1

1

   

 

 

 

16

2

 

ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΟΜΑΔΑΣ

18

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΓΗΠΕΔΟ

29/01/2023

15:00

ΑΕ Ερμιονίδας - Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

Γήπεδο Κρανιδίου

29/01/2023

15:00

ΑΙΟΛΙΚΟΣ- ΑΟ Πυλίου Κω

Στάδιο Μυτιλήνης

29/01/2023

15:00

Πανηλειακός - ΑΣ Ρόδος

Στάδιο Πύργου

29/01/2023

15:00

Πανιώνιος ΓΣΣ - ΑΠΣ Πάτραι

Στάδιο Ν. Σμύρνης

29/01/2023

15:00

Πανγυθεατικός ΓΣ - Αίας Γαστούνης

Στάδιο Γυθείου

29/01/2023

15:00

ΓΑΣ Ιάλυσος Ρόδου - ΑΟ Διαβολιτσίου

Οικονομίδειο Γήπεδο

29/01/2023

15:00

Παναργειακός - ΑΕ Μυκόνου

Στάδιο Άργους