ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ
5η αγωνιστική στον 8ο όμιλο του Πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής, με τον ΑΙΟΛΙΚΟ να υποδέχεται εντός έδρας την Μικρασιατική Χίου.
Αναλυτικά :
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ - 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε.Π.Σ. ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Ε. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΉ ΧΙΟΥ
Ημερομηνία : 11/04/2021
Ώρα έναρξης : 15:30
Γήπεδο : Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης
Διαιτητής : Παναγιωταράς Γεω. (ΑΘΗΝΩΝ)
* Ο αγώνας θα διεξαχθεί χωρίς θεατές λόγω των μέτρων κατά του Covid-19.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 5ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ |
|||
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ |
ΓΗΠΕΔΟ |
11/04/2021 |
16:30 |
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ |
ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ |
09/04/2021 |
17:00 |
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ |
2 - 2 |
11/04/2021 |
16:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ |
ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΗΣ |
11/04/2021 |
11:30 |
Α.Ο. ΚΑΡΑΒΑΣ – Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ |
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ |
11/04/2021 |
16:30 |
Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ |
ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ |
11/04/2021 |
15:30 |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΧΙΟΥ |
ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ |
* ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ |
|||
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ (14/4) |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 8ου ΟΜΙΛΟΥ |
|||||||
Α/Α |
ΟΜΑΔΑ |
ΑΓΩΝΕΣ |
Ν. |
Ι. |
Η. |
ΤΕΡΜΑΤΑ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1. |
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ |
4 |
4 |
- |
- |
8 - 3 |
12 |
2. |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ |
4 |
3 |
1 |
- |
11 - 4 |
10 |
3. |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 - 3 |
7 |
4. |
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ ** |
5 |
1 |
3 |
1 |
7 - 8 |
6 |
5. |
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ * |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 - 3 |
4 |
6. |
Α.Ο. ΚΑΡΑΒΑΣ |
4 |
1 |
1 |
2 |
2 - 4 |
4 |
7. |
Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 - 6 |
4 |
8. |
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΧΙΟΥ |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 - 6 |
4 |
9. |
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ * |
3 |
1 |
- |
2 |
5 - 2 |
3 |
10. |
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ * |
3 |
- |
3 |
- |
4 - 4 |
3 |
11. |
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΣΑΜΟΥ ** |
4 |
- |
2 |
2 |
8 - 13 |
2 |
12. |
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ |
4 |
- |
2 |
2 |
4 - 10 |
2 |
1. Πρόκριση σε αγώνα μπαράζ για άνοδο στην football league |
|||||||
9 – 12. Υποβιβασμός στο τοπικό πρωτάθλημα |
|||||||
*Θύελλα Ραφήνας, Πανελευσινιακός, Α.Ο. Πυλίου Κω, Πυθαγόρας Σάμου, έχουν 1 αγώνα λιγότερο |
|||||||
**Πυθαγόρας – Αετός Λουτρών 2-2 (9/4) |
ΣΚΟΡΕΡ ΑΙΟΛΙΚΟΥ |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ |
ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΕΣΒΟΥ |
ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ |
ΑΓΡΙΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ |
1 |
1 |
|
ΑΝΤΟΝΟΦ ΜΙΡΟΣΛΑΒ |
1 |
1 |
|
ΒΟΥΚΟΜΑΝΟΒΙΤΣ ΑΛΕΞΑ |
1 |
1 |
|
ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
1 |
1 |
|
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΑΡΗΣ |
1 |
2 |
3 |
ΜΗΝΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ |
1 |
|
1 |
ΜΙΛΙΤΣ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ |
1 |
1 |
|
ΣΡΕΤΣΚΟΒΙΤΣ ΝΕΝΑΝΤΙ |
3 |
|
3 |
ΨΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ |
1 |
1 |
|
|
|
||
ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΟΜΑΔΑΣ |
13 |