ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ

7η αγωνιστική στον 8ο όμιλο του Πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής, με τον ΑΙΟΛΙΚΟ να αντιμετωπίζει εντός έδρας τον Αετό Λουτρών..

Αναλυτικά :

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ - 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε.Π.Σ. ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Γ.Π.Σ. ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ

Ημερομηνία : 25/04/2021

Ώρα έναρξης : 16:30

Γήπεδο : Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης

Διαιτητής : Τζαμουτζαντώνης Παντ. (ΧΙΟΥ)

* Ο αγώνας θα διεξαχθεί χωρίς θεατές λόγω των μέτρων κατά του Covid-19.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 7ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

28/04/2021

16:30

Πανελευσινιακός – Θύελλα Ραφήνας

Στάδιο Ελευσίνας

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ

25/4/2021

16:30

Αίας Σαλαμίνας – Αστέρας Βάρης

Γήπεδο Σαλαμίνας

25/4/2021

17:30

Α.Ο. Καραβάς – Πυθαγόρας Σάμου

Γήπεδο Προοδευτικής

25/4/2021

16:30

Α.Π.Ο. Κερατσίνι – Θύελλα Ραφήνας

Γήπεδο Κερατσινίου

25/4/2021

16:30

ΑΙΟΛΙΚΟΣ – Αετός Λουτρών

Στάδιο Μυτιλήνης

Χ

Χ

Μικρασιατική Χίου – Πανελευσινιακός

ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

25/4/2021

15:45

Ακράτητος – Α.Ο. Πυλίου

Στάδιο Φυλής

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 8ου ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

Ν.

Ι.

Η.

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

 Αίας Σαλαμίνας

6

5

-

1

14 - 4

15

2.

 Αστέρας Βάρης *

5

3

2

-

11 - 4

11

3.

 Α.Ο. Πυλίου Κω

6

3

1

2

10 - 5

10

4.

 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 

6

3

1

2

6 - 4

10

5.

 Α.Ο. Καραβάς

6

2

2

2

3 - 6

8

6.

 Θύελλα Ραφήνας *

5

1

4

-

4 - 5

7

7.

 Αετός Λουτρών

6

1

4

1

7 - 8

7

8.

 Α.Π.Ο. Κερατσίνι

6

2

1

3

5 - 9

7

9.

 Πανελευσινιακός **

4

2

-

2

8 - 2

6

10.

 Ακράτητος

6

1

2

3

6 - 11

5

11.

 Μικρασιατική Χίου *

6

1

1

4

4 - 9

4

12.

 Πυθαγόρας Σάμου 

6

-

2

4

8 - 22

2

Πρόκριση σε αγώνα  μπαράζ για άνοδο στην football  league

Υποβιβασμός στο τοπικό πρωτάθλημα

*Θύελλα Ραφήνας, Αστέρας Βάρης, Μικρασιατική Χίου έχουν 1 αγώνα λιγότερο

**Ο Πανελευσινιακός έχει 3 αγώνες λιγότερους


 

ΣΚΟΡΕΡ ΑΙΟΛΙΚΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΕΣΒΟΥ

ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ

 Αγριμάκης Γιώργος

 

1

1

 Αντόνοφ Μίροσλαβ

 

1

1

 Βουκομάνοβιτς Αλέξα

 

1

1

 Κατσίκης Παναγιώτης

 

1

1

 Λαμπράκης Άρης

1

2

3

 Μηνάς Περικλής

1

 

1

 Μίλιτς Αλεξάντερ

 

1

1

 Πρωτούλης Γιώργος

1

 

1

 Σρέτσκοβιτς Νενάντι

3

 

3

 Ψάνης Δημήτρης

 

1

1

   

 

 

ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΟΜΑΔΑΣ

14