ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ (αποτελέσματα - βαθμολογία - επόμενη αγωνιστική)

Για την 7η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής στον 8ο όμιλο, τα αποτέλεσματα και η βαθμολογία έχουν ως εξής :

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

28/04/2021

16:30

Πανελευσινιακός – Θύελλα Ραφήνας

Στάδιο Ελευσίνας

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΛΙΚΟ

25/4/2021

16:30

Αίας Σαλαμίνας – Αστέρας Βάρης

0 - 0

25/4/2021

17:30

Α.Ο. Καραβάς – Πυθαγόρας Σάμου

5 - 0

25/4/2021

16:30

Α.Π.Ο. Κερατσίνι – Θύελλα Ραφήνας

0 - 2

25/4/2021

16:30

ΑΙΟΛΙΚΟΣ – Αετός Λουτρών

2 - 1

Χ

Χ

Μικρασιατική Χίου – Πανελευσινιακός

ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

25/4/2021

15:45

Ακράτητος – Α.Ο. Πυλίου

1 - 0

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 8ου ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

Ν.

Ι.

Η.

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

 Αίας Σαλαμίνας

7

5

1

1

14 - 4

16

2.

 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 

7

4

1

2

8 - 5

13

3.

 Αστέρας Βάρης *

6

3

3

-

11 - 4

12

4.

 Α.Ο. Καραβάς

7

3

2

2

8 - 6

11

5.

 Α.Ο. Πυλίου Κω

7

3

1

3

10 - 6

10

6.

 Θύελλα Ραφήνας *

6

2

4

-

6 - 5

10

7.

 Ακράτητος

7

2

2

3

7 - 11

8

8.

 Αετός Λουτρών

7

1

4

2

8 - 10

7

9.

 Α.Π.Ο. Κερατσίνι

7

2

1

4

5 - 11

7

10.

 Πανελευσινιακός **

4

2

-

2

8 - 2

6

11.

 Μικρασιατική Χίου *

6

1

1

4

4 - 9

4

12.

 Πυθαγόρας Σάμου 

7

-

2

5

8 - 27

2

Πρόκριση σε αγώνα  μπαράζ για άνοδο στην football  league

 Υποβιβασμός στο τοπικό πρωτάθλημα

*Θύελλα Ραφήνας, Αστέρας Βάρης, Μικρασιατική Χίου έχουν 1 αγώνα λιγότερο

**Ο Πανελευσινιακός έχει 3 αγώνες λιγότερους

 

ΣΚΟΡΕΡ ΑΙΟΛΙΚΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΕΣΒΟΥ

ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ

 Αγριμάκης Γιώργος

 

1

1

 Αντόνοφ Μίροσλαβ

 

1

1

 Βουκομάνοβιτς Αλέξα

 

1

1

 Κατσίκης Παναγιώτης

 

1

1

 Λαμπράκης Άρης

2

2

4

 Μηνάς Περικλής

1

 

1

 Μίλιτς Αλεξάντερ

1

1

2

 Πρωτούλης Γιώργος

1

 

1

 Σρέτσκοβιτς Νενάντι

3

 

3

 Ψάνης Δημήτρης

 

1

1

   

 

 

ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΟΜΑΔΑΣ

16

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

05/05/2021

17:00

Αστέρας Βάρης - Πανελευσινιακός

Στάδιο Βάρης

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ

09/05/2021

17:00

Α.Ο. Καραβάς – Αίας Σαλαμίνας

Γήπεδο Προοδευτικής

09/05/2021

17:00

Αστέρας Βάρης – Α.Π.Ο. Κερατσίνι

Στάδιο Βάρης

09/05/2021

17:00

Πυθαγόρας Σάμου – ΑΙΟΛΙΚΟΣ

Στάδιο Καρλοβάσου

09/05/2021

17:00

Θύελλα Ραφήνας – Μικρασιατική Χίου

Γήπεδο Ραφήνας

09/05/2021

17:00

Αετός Λουτρών – Ακράτητος

Γήπεδο Λουτρών

09/05/2021

17:00

Πανελευσινιακός – Α.Ο. Πυλίου

Στάδιο Ελευσίνας

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ