ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ

8η αγωνιστική στον 8ο όμιλο του Πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής, με τον ΑΙΟΛΙΚΟ να αντιμετωπίζει εκτός έδρας τον Πυθαγόρα Σάμου.

Αναλυτικά :

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ - 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ψ.Ε.Σ. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΟΝΤΑΚΑΙΪΚΩΝ - Α.Ε.Π.Σ. ΑΙΟΛΙΚΟΣ 

Ημερομηνία : 07/05/2021

Ώρα έναρξης : 17:00

Γήπεδο : Δημοτικό Στάδιο Καρλοβάσου

Διαιτητής : Νικόπουλος Αθαν. (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)

* Ο αγώνας θα διεξαχθεί χωρίς θεατές λόγω των μέτρων κατά του Covid-19.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 8ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

06/05/2021

17:00

Πανελευσινιακός – Θύελλα Ραφήνας

1 - 2

12/05/2021

17:00

Αστέρας Βάρης - Πανελευσινιακός

Στάδιο Βάρης

19/05/2021

17:00

Μικρασιατική Χίου - Πανελευσινιακός

Στάδιο Χίου

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ

09/05/2021

17:00

Α.Ο. Καραβάς – Αίας Σαλαμίνας

Γήπεδο Προοδευτικής

09/05/2021

17:00

Αστέρας Βάρης – Α.Π.Ο. Κερατσίνι

Στάδιο Βάρης

07/05/2021

17:00

Πυθαγόρας Σάμου – ΑΙΟΛΙΚΟΣ

Στάδιο Καρλοβάσου

09/05/2021

15:00

Θύελλα Ραφήνας – Μικρασιατική Χίου

Γήπεδο Ραφήνας

09/05/2021

13:00

Αετός Λουτρών – Ακράτητος

Γήπεδο Λουτρών

09/05/2021

15:00

Πανελευσινιακός – Α.Ο. Πυλίου

Στάδιο Ελευσίνας

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 8ου ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

Ν.

Ι.

Η.

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

 Αίας Σαλαμίνας

7

5

1

1

14 - 4

16

2.

 Θύελλα Ραφήνας

7

3

4

-

9 - 5

13

3.

 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 

7

4

1

2

8 - 5

13

4.

 Αστέρας Βάρης *

6

3

3

-

11 - 4

12

5.

 Α.Ο. Καραβάς

7

3

2

2

8 - 6

11

6.

 Α.Ο. Πυλίου Κω

7

3

1

3

10 - 6

10

7.

 Ακράτητος

7

2

2

3

7 - 11

8

8.

 Αετός Λουτρών

7

1

4

2

8 - 10

7

9.

 Α.Π.Ο. Κερατσίνι

7

2

1

4

5 - 11

7

10.

 Πανελευσινιακός **

5

2

-

3

9 - 4

6

11.

 Μικρασιατική Χίου *

6

1

1

4

4 - 9

4

12.

 Πυθαγόρας Σάμου 

7

-

2

5

8 - 27

2

Πρόκριση σε αγώνα  μπαράζ για άνοδο στην football  league

 Υποβιβασμός στο τοπικό πρωτάθλημα

*Αστέρας Βάρης, Μικρασιατική Χίου έχουν 1 αγώνα λιγότερο

**Ο Πανελευσινιακός έχει 2 αγώνες λιγότερους


 

ΣΚΟΡΕΡ ΑΙΟΛΙΚΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΕΣΒΟΥ

ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ

 Αγριμάκης Γιώργος

 

1

1

 Αντόνοφ Μίροσλαβ

 

1

1

 Βουκομάνοβιτς Αλεξάνταρ

 

1

1

 Κατσίκης Παναγιώτης

 

1

1

 Λαμπράκης Άρης

2

2

4

 Μηνάς Περικλής

1

 

1

 Μίλιτς Αλεξάντερ

1

1

2

 Πρωτούλης Γιώργος

1

 

1

 Σρέτσκοβιτς Νενάντι

3

 

3

 Ψάνης Δημήτρης

 

1

1

   

 

 

ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΟΜΑΔΑΣ

16