ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ (αποτελέσματα - βαθμολογία - επόμενη αγωνιστική)

Για την 8η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής στον 8ο όμιλο, τα αποτέλεσματα και η βαθμολογία έχουν ως εξής :

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

06/05/2021

17:00

Πανελευσινιακός – Θύελλα Ραφήνας

1 - 2

12/05/2021

17:00

Αστέρας Βάρης - Πανελευσινιακός

2 - 3

19/05/2021

17:00

Μικρασιατική Χίου - Πανελευσινιακός

Στάδιο Χίου

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΛΙΚΟ

09/05/2021

17:00

Α.Ο. Καραβάς – Αίας Σαλαμίνας

1 - 1

09/05/2021

17:00

Αστέρας Βάρης – Α.Π.Ο. Κερατσίνι

1 - 1

07/05/2021

17:00

Πυθαγόρας Σάμου – ΑΙΟΛΙΚΟΣ

0 - 2

09/05/2021

15:00

Θύελλα Ραφήνας – Μικρασιατική Χίου

3 - 0

09/05/2021

13:00

Αετός Λουτρών – Ακράτητος

1 - 1

09/05/2021

15:00

Πανελευσινιακός – Α.Ο. Πυλίου

0 - 1

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 8ου ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

Ν.

Ι.

Η.

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

 Αίας Σαλαμίνας

8

5

2

1

15 - 5

17

2.

 Θύελλα Ραφήνας

8

4

4

-

12 - 5

16

3.

 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 

8

5

1

2

10 - 5

16

4.

 Αστέρας Βάρης 

8

3

4

1

14 - 8

13

5.

 Α.Ο. Πυλίου Κω

8

4

1

3

11 - 6

13

6.

 Α.Ο. Καραβάς

8

3

3

2

9 - 7

12

7.

 Πανελευσιανιακός *

7

3

-

4

12 - 7

9

8.

 Ακράτητος

8

2

3

3

8 - 12

9

9.

 Αετός Λουτρών

8

1

5

2

9 - 11

8

10.

 Α.Π.Ο. Κερατσίνι

8

2

2

4

6 - 12

8

11.

 Μικρασιατική Χίου *

7

1

1

5

4 - 12

4

12.

 Πυθαγόρας Σάμου 

8

-

2

6

8 - 29

2

Πρόκριση σε αγώνα  μπαράζ για άνοδο στην football  league

 Υποβιβασμός στα τοπικά πρωταθλήματα

*Πανελευσινιακός και Μικρασιατική Χίου έχουν 1 αγώνα λιγότερο

 

  

ΣΚΟΡΕΡ ΑΙΟΛΙΚΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΕΣΒΟΥ

ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ

 Αγριμάκης Γιώργος

 

1

1

 Αντόνοφ Μίροσλαβ

 

1

1

 Βουκομάνοβιτς Αλεξάνταρ

 

1

1

 Κατσίκης Παναγιώτης

 

1

1

 Λαμπράκης Άρης

3

2

5

 Μηνάς Περικλής

1

 

1

 Μίλιτς Αλεξάντερ

1

1

2

 Πρωτούλης Γιώργος

1

 

1

 Σρέτσκοβιτς Νενάντι

4

 

4

 Ψάνης Δημήτρης

 

1

1

   

 

 

ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΟΜΑΔΑΣ

18

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ

16/05/2021

17:00

Αίας Σαλαμίνας – Α.Π.Ο. Κερατσίνι

Γήπεδο Σαλαμίνας

16/05/2021

17:00

ΑΙΟΛΙΚΟΣ – Α.Ο. Καραβάς

Στάδιο Μυτιλήνης

16/05/2021

17:00

Μικρασιατική Χίου – Αστέρας Βάρης

Στάδιο Χίου

16/05/2021

17:00

Ακράτητος – Πυθαγόρας Σάμου

Στάδιο Φυλής

16/05/2021

17:00

Α.Ο. Πυλίου – Θύελλα Ραφήνας

Γήπεδο Πυλίου

16/05/2021

17:00

Πανελευσινιακός – Αετός Λουτρών

Στάδιο Ελευσίνας