ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ

9η αγωνιστική στον 8ο όμιλο του Πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής, με τον ΑΙΟΛΙΚΟ να αντιμετωπίζει εντός έδρας τον Α.Ο. Καραβά Πειραιώς.

Αναλυτικά :

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ - 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε.Π.Σ. ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΡΑΒΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

Ημερομηνία : 17/05/2021

Ώρα έναρξης : 15:00

Γήπεδο : Δημοτικό Στάδιο Μυτλιήνης

Διαιτητής : Ανδρικόπουλος Ιωαν. (ΚΥΚΛΑΔΩΝ)

* Ο αγώνας θα διεξαχθεί χωρίς θεατές λόγω των μέτρων κατά του Covid-19.

 ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 9ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΕΣ

ΤΕΛΙΚΟ

06/05/2021

17:00

Πανελευσινιακός – Θύελλα Ραφήνας

1 - 2

12/05/2021

17:00

Αστέρας Βάρης - Πανελευσινιακός

2 - 3

19/05/2021

17:00

Μικρασιατική Χίου - Πανελευσινιακός

Στάδιο Χίου

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ

16/05/2021

17:00

Αίας Σαλαμίνας – Α.Π.Ο. Κερατσίνι

Γήπεδο Σαλαμίνας

17/05/2021

15:00

ΑΙΟΛΙΚΟΣ – Α.Ο. Καραβάς

Στάδιο Μυτιλήνης

16/05/2021

17:00

Μικρασιατική Χίου – Αστέρας Βάρης

Στάδιο Χίου

17/05/2021

11:30

Ακράτητος – Πυθαγόρας Σάμου

Στάδιο Φυλής

16/05/2021

17:00

Α.Ο. Πυλίου – Θύελλα Ραφήνας

Γήπεδο Πυλίου

16/05/2021

13:30

Πανελευσινιακός – Αετός Λουτρών

Στάδιο Ελευσίνας

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 8ου ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

Ν.

Ι.

Η.

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

 Αίας Σαλαμίνας

8

5

2

1

15 - 5

17

2.

 Θύελλα Ραφήνας

8

4

4

-

12 - 5

16

3.

 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 

8

5

1

2

10 - 5

16

4.

 Αστέρας Βάρης

8

3

4

1

14 - 8

13

5.

 Α.Ο. Πυλίου Κω

8

4

1

3

11 - 7

13

6.

 Α.Ο. Καραβάς

8

3

3

2

11 - 7

12

7.

 Πανελευσινιακός *

7

3

-

4

12 - 6

9

8.

 Ακράτητος

8

2

3

3

8 - 12

9

9.

 Α.Π.Ο. Κερατσίνι

8

2

2

4

6 - 12

8

10.

 Αετός Λουτρών

8

1

5

2

9 - 11

8

11.

 Μικρασιατική Χίου *

7

1

1

5

4 - 12

4

12.

 Πυθαγόρας Σάμου 

8

-

2

6

8 - 29

2

Πρόκριση σε αγώνα  μπαράζ για άνοδο στην football  league

 Υποβιβασμός στο τοπικό πρωτάθλημα

*Μικρασιατική Χίου, Πανελευσινιακός έχουν 1 αγώνα λιγότερο


 

ΣΚΟΡΕΡ ΑΙΟΛΙΚΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΕΣΒΟΥ

ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ

 Αγριμάκης Γιώργος

 

1

1

 Αντόνοφ Μίροσλαβ

 

1

1

 Βουκομάνοβιτς Αλεξάνταρ

 

1

1

 Κατσίκης Παναγιώτης

 

1

1

 Λαμπράκης Άρης

3

2

5

 Μηνάς Περικλής

1

 

1

 Μίλιτς Αλεξάντερ

1

1

2

 Πρωτούλης Γιώργος

1

 

1

 Σρέτσκοβιτς Νενάντι

4

 

4

 Ψάνης Δημήτρης

 

1

1

   

 

 

ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΟΜΑΔΑΣ

18