ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ

10η αγωνιστική στον 8ο όμιλο του Πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής, με τον ΑΙΟΛΙΚΟ να αντιμετωπίζει εντός έδρας τον Αίαντα Σαλαμίνας ---->

Αναλυτικά :

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ - 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε.Π.Σ. ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Σ. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

Ημερομηνία : 23/05/2021

Ώρα έναρξης : 14:45

Γήπεδο : Δημοτικό Στάδιο Μυτλιήνης

Διαιτητής : Αντωνίου Ελ. (ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ)

* Ο αγώνας θα διεξαχθεί χωρίς θεατές λόγω των μέτρων κατά του Covid-19.

 ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 10ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ :

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΕΣ

ΤΕΛΙΚΟ

06/05/2021

17:00

Πανελευσινιακός – Θύελλα Ραφήνας

1 - 2

12/05/2021

17:00

Αστέρας Βάρης - Πανελευσινιακός

2 - 3

19/05/2021

17:00

Μικρασιατική Χίου - Πανελευσινιακός

1 - 1

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ

23/05/2021

14:45

ΑΙΟΛΙΚΟΣ – Αίας Σαλαμίνας

Στάδιο Μυτιλήνης

23/05/2021

14:45

Α.Π.Ο. Κερατσίνι – Μικρασιατική Χίου

Γήπεδο Κερατσινίου

23/05/2021

14:45

Α.Ο. Καραβάς – Ακράτητος

Γήπεδο Προοδευτικής

23/05/2021

14:45

Αστέρας Βάρης – Α.Ο. Πυλίου

Στάδιο Βάρης

23/05/2021

14:45

Πυθαγόρας Σάμου – Πανελευσινιακός

Στάδιο Καρλοβάσου

23/05/2021

14:45

Θύελλα Ραφήνας – Αετός Λουτρών

Γήπεδο Ραφήνας

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 8ου ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

Ν.

Ι.

Η.

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

 Θύελλα Ραφήνας

9

5

4

-

13 - 5

19

2.

 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 

9

6

1

2

13 - 6

19

3.

 Αίας Σαλαμίνας

9

5

2

2

15 - 6

17

4.

 Αστέρας Βάρης

9

4

4

1

18 - 8

16

5.

 Πανελευσινιακός

9

4

1

4

16 - 8

13

6.

 Α.Ο. Πυλίου Κω

9

4

1

4

11 - 8

13

7.

 Α.Ο. Καραβά

9

3

3

3

12 - 10

12

8.

 Ακράτητος

9

3

3

3

12 - 12

12

9.

 Α.Π.Ο. Κερατσίνι

9

3

2

4

7 - 12

11

10.

 Αετός Λουτρών

9

1

5

3

10 - 14

8

11.

 Μικρασιατική Χίου

9

1

2

6

5 - 17

5

12.

 Πυθαγόρας Σάμου 

9

-

2

7

8 - 33

2

Πρόκριση σε αγώνα  μπαράζ για άνοδο στην football  league

 Υποβιβασμός στο τοπικό πρωτάθλημα


 

ΣΚΟΡΕΡ ΑΙΟΛΙΚΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΕΣΒΟΥ

ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ

 Αγριμάκης Γιώργος

 

1

1

 Αντόνοφ Μίροσλαβ

 

1

1

 Βουκομάνοβιτς Αλεξάνταρ

 

1

1

 Ζώνας Παναγιώτης

1

 

1

 Κατσίκης Παναγιώτης

 

1

1

 Λαμπράκης Άρης

3

2

5

 Μηνάς Περικλής

1

 

1

 Μίλιτς Αλεξάντερ

1

1

2

 Μπουρούς Δημήτρης

1

 

1

 Πρωτούλης Γιώργος

2

 

2

 Σρέτσκοβιτς Νενάντι

4

 

4

 Ψάνης Δημήτρης

 

1

1

   

 

 

ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΟΜΑΔΑΣ

21