ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ (αποτελέσματα - βαθμολογία - επόμενη αγωνιστική)

Για την 10η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής στον 8ο όμιλο, τα αποτέλεσματα και η βαθμολογία έχουν ως εξής :

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΛΙΚΟ

23/05/2021

14:45

ΑΙΟΛΙΚΟΣ – Αίας Σαλαμίνας

2 - 0

23/05/2021

14:45

Α.Π.Ο. Κερατσίνι – Μικρασιατική Χίου

4 - 0

23/05/2021

14:45

Α.Ο. Καραβάς – Ακράτητος

2 - 0

23/05/2021

14:45

Αστέρας Βάρης – Α.Ο. Πυλίου

0 - 1

23/05/2021

14:45

Πυθαγόρας Σάμου – Πανελευσινιακός

3 - 4

23/05/2021

14:45

Θύελλα Ραφήνας – Αετός Λουτρών

6 - 0

 * ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΩΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 8ου ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

Ν.

Ι.

Η.

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

1.

 Θύελλα Ραφήνας

10

6

4

-

19 - 5

22

2.

 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 

10

7

1

2

15 - 6

22

3.

 Αίας Σαλαμίνας

10

5

2

3

15 - 8

17

4.

 Πανελευσινιακός

10

5

1

4

20 - 11

16

5.

 Αστέρας Βάρης

10

4

4

2

18 - 9

16

6.

 Α.Ο. Πυλίου Κω

10

5

1

4

12 - 8

16

7.

 Α.Ο. Καραβά

10

4

3

3

14 - 10

15

8.

 Α.Π.Ο. Κερατσίνι

10

4

2

4

11 - 12

14

9.

 Ακράτητος

10

3

3

4

12 - 14

12

10.

 Αετός Λουτρών

10

1

5

4

10 - 20

8

11.

 Μικρασιατική Χίου

10

1

2

7

5 - 21

5

12.

 Πυθαγόρας Σάμου 

10

-

2

8

11 - 37

2

Πρόκριση σε αγώνα  μπαράζ για άνοδο στην football  league

 Υποβιβασμός στο τοπικό πρωτάθλημα

 


 

ΣΚΟΡΕΡ ΑΙΟΛΙΚΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΕΣΒΟΥ

ΣΥΝΟΛΟ ΓΚΟΛ

 Αγριμάκης Γιώργος

 

1

1

 Αντόνοφ Μίροσλαβ

 

1

1

 Βουκομάνοβιτς Αλεξάνταρ

 

1

1

 Ζώνας Παναγιώτης

1

 

1

 Κατσίκης Παναγιώτης

 

1

1

 Λαμπράκης Άρης

4

2

6

 Μηνάς Περικλής

1

 

1

 Μίλιτς Αλεξάντερ

1

1

2

 Μπουρούς Δημήτρης

2

 

2

 Πρωτούλης Γιώργος

2

 

2

 Σρέτσκοβιτς Νενάντι

4

 

4

 Ψάνης Δημήτρης

 

1

1

   

 

 

ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΡΜΑΤΩΝ ΟΜΑΔΑΣ

23

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (τελευταία)

ΓΗΠΕΔΟ

06/06/2021

14:45

Μικρασιατική Χίου – Αίας Σαλαμίνας

Στάδιο Χίου

06/06/2021

14:45

Ακράτητος – ΑΙΟΛΙΚΟΣ

Στάδιο Ακράτητου

06/06/2021

14:45

Α.Ο. Πυλίου – Α.Π.Ο. Κερατσίνι

Γήπεδο Πυλίου

06/06/2021

14:45

Πανελευσινιακός – Α.Ο. Καραβά

Στάδιο Ελευσίνας

06/06/2021

14:45

Αετός Λουτρών - Αστέρας Βάρης

Γήπεδο Λουτρών

06/06/2021

14:45

Θύελλα Ραφήνας – Πυθαγόρας Σάμου

Γήπεδο Ραφήνας